GÖKÇETEPE KAMP

Etkinlik Türü Deniz Kampı Etkinlik Tarihi 23.09.2017 Etkinlik Süresi 1 GECE- 2 GÜN Katılımcı Limiti 17 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 5 Konum GÖKÇETEPE TABİAT PARKI /KEŞAN

 

 

Yazın son günlerini en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Gökçetepe Tabiat Parkında sizler için keyifli bir kamp etkinliği daha planladık.

Program:

Cuma gününü Cumartesi gününe bağlayan gece 1.00 de yola çıkıyoruz. Sabah kamp alanımızdayız. Çadırlarımızı kurduktan sonra, hep birlikte yazdan kalma günlerde denizin tadını çıkaracağız. 

Kahvaltı için yanınızda kahvaltılık nevalelerinizi getirmenizi öneririz.

Akşam kamp ateşi çevresinde dalgaların sesini seslerimize karıştırıp, yıldızlara göz kırpacağız. Birde enstrümanları ile eşlik eden arkadaşlar olursa değmeyin keyfimize..

 
24 Eylül Pazar günü de keyfimizce deniz yaptıktan sonra çadırlarımızı toplayıp İstanbula' dönüş için yola çıkıyoruz.
 
Gökçetepe Köyüne gitmeden önce Keşan'da alışveriş imkanımız olacak ancak  isteyenler kamp alanına 1,5 km. mesafedeki Gökçetepe Köyündeki marketlerden de yiyecek içecek temin edebilir veya kamp alanındaki kafe ve lokantadan yararlanabilir. Bozulmayacağını düşündüğünüz yiyecekleri beraberinizde getirebilirsiniz.
 
Hafta sonu hava durumu açık ve güneşli Cumartesi 24 derece- Pazar günü 26 derece
            
  
Malzemeler : Çadır, mat, uyku tulumu, kafa veya el feneri, sinek kovucu, şort, havlu, mayo ve diğer deniz malzemeleri, güneş kremi, varsa kişisel ilaçlarınız.  
Not: Kamp alanına girişte çadır başına bir gece için 40TL ödenmesi gerekmektedir, lütfen hazırlıklı olunuz.
 
Faaliyet Sorumlusu : Ümit TETİK - 0 536 360 30 31
 
Araç Durakları
01.00 E-5 Kartal,Maltepe
01.05 E-5 Bostancı
01.10 E-5 Kozyatağı
01.15 E-5 Göztepe
01.20 Kadıköy EVLENDİRME
01.30 Sait Çiftçi - Yıldız
01.35 Mecidiyeköy- Murat Muhallebicisi
01.50 E-5 İncirli - Ömür
      Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!....
 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü