YILBAŞINDA THASSOS ADASI

Etkinlik Türü YURT DIŞI ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 31.12.2015 Etkinlik Süresi 4 GÜN 3 GECE Katılımcı Limiti 50 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum

      

 

 

31 ARALIK 2015  / 01 - 02 - 03 OCAK 2016 

 

Cennet ada Thassos'a bu kez deniz keyfi için değil, yeni yılı karşılamaya gidiyoruz.

Program: 1.gün / 2016 yılını Thassos Ada’sında karşılamak için 31 Aralık Perşembe sabahı yola çıkıyoruz, Tekirdağ - Keşan üzeri İpsala sınır kapısında gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra Yunanistan'ın Kipi sınır kapısında benzer işlemleri yaptırıp akşam üzeri Yunanistan’ın Keramoti şehrinden feribotla Thassos’a geçiyoruz. Doğruca otelimizin bulunduğu köye gidip yerleşiyoruz ve akşam için biraz dinleniyoruz. Yılbaşı eğlencesi Theologos Köyü Taverna Augoustos'ta.  Canlı müzik, sirtaki ve yöresel dans gösterileri eşliğinde Rum mutfağının lezzetli yemekleri ile unutamayacağımız, eğlencenin doruklarında tam bir Rum Taverna Gecesi yaşayacağız.  

Menü (açık büfe): Kuzu ve Tavuk, 5 çeşit soğuk meze, pilav, patates, tatlı, ev yapımı beyaz ve kırmızı şarap (limitsiz)

2.gün / kahvaltıdan sonra saat 12.00 de adayı turlamaya çıkıyoruz, göreceğimiz yerler arasında Panagia Köyü, Aliki plajı, Aliki arkeolojik alanı, Arcangelo Manastırı var. Akşam otele dönüş ve geceleme.

3.gün / kahvaltıdan sonra otelden ayrılıyoruz, Thassos'un merkez kenti Limenas'ta alışveriş ve  ''tekrar geleceğiz'' diyerek bu cennet adaya veda edip feribotla Keramoti üzerinden Rodopi ilinin Gümülcine (Komotini) kasabasına geçiyoruz. Konaklama Gümülcine'de.

4.gün / kahvaltıdan sonra Gümülcine Köylerinden Hemetli ( Batı Trakya Cumhuriyetine 58 gün başkentlik yapmış Rodop Dağlarındaki Türk Köyü) veya Maronya (antik ve neoklasik Rum Köyü ve limanı) köylerinden birini, zamanımız olursa ikisini birden ziyaret edeceğiz..  

Dönüş için İpsala'ya hareket...

 

Not: Bu etkinlik için yeşil pasaport veya schengen vizesi gerekmektedir, dikkatinize... 

Lütfen Yudosk web sayfasında yer alan Genel Uyarı Metni'ni okuyunuz ve konfor beklentilerinizi buna göre ayarlayınız.

Bu gezi TÜRSAB A Grubu 5227 Belge Numaralı Acenteyle yapılacaktır... 

Not: Otobüste oturma düzeni ödeme sırasına göre yapılacaktır.                          

Araç Durakları (katılımınızı lütfen bu 3 duraktan size uygun olanı seçerek yapınız.)

08.00 Kadıköy Evlendirme 
08.30 Mecidiyeköy
09.00 Bakırköy / İncirli

          Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!....

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü