YELKEN EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ

Etkinlik Türü DİĞER DOĞA ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 03.10.2013 Etkinlik Süresi 2 Saat Katılımcı Limiti 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 23 Konum

 

 

 

 

TEMEL YELKEN VE DENİZCİLİK PROĞRAMI SERTİFİKA TÖRENİ

 

Program Detayı:

 

Proğramımızın ilk sunumu 10.07.2013 tarihinde yaptık. O günden bu yana katılan arkadaşlar ile denizde olmanın ve yelken yapmanın keyfini çıkardık. O günden bu yana neler yaptığımızı ve bundan sonra yapacaklarımızı konuşmak üzere 03 Ekim 2013 Perşembe günü kulüp merkezimizde bir araya geliyoruz. Eğitmenlerimizin de katılımı ile gruplarımızdan görüntüler izleyeceğiz. Katlım sertifikalarımızı dağıtacağız.

 

Proğramın devamı açısından görüşleriniz bizim için çok değerli, sözlü ya da yazılı olarak bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz. 

Konuyla ilgilenen, gelmek isteyen herkes kokteylimize davetlidir. 

 

Etkilik Yeri      : Yudosk Kulüp Merkezi
Etkilk Adresi   : Kervangeçmez Sk. Dilan Sitesi B-2 Blok K:4 D:7 Mecidiyeköy
Etkinlik Tarihi : 03 Ekim 2013 Perşembe
Etkinlik Saati  : 19:30 - 21:00
İlgili Kişi        : Serpil Yavaş 0 530 147 87 32 serpil.yavas@hotmail.com

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü