VASİYET TİYATRO OYUNU

ARAÇSIZ ETKİNLİK
Yürüyüş Lideri Ayten EFE YILMAZ Etkinlik Türü Tiyatro Etkinlik Tarihi 26.01.2020 Etkinlik Süresi 65 DAKİKA Katılımcı Limiti 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 25 Konum PROFİLO AVM MECİDİYEKÖY

VASİYET 

26 OCAK PAZAR

PROFİLO ALIŞVERİŞ MERKEZİ 

SAAT 13:00

FİYAT:20 TL

BU ETKİNLİKTEN ELDE EDİLEN GELİR ÖĞRENCİLERE BURS OLARAK DAĞITILMAKTADIR.

Vasiyet, Mustafa Kemal Atatürk hakkında yazılmış yaklaşık 85 eserin derlenmesiyle ortaya çıkan hazırlıkları yaklaşık 3 yıl süren, tek kişilik bir gösteridir.

Yüzlerce eser arasından tina ile seçilerek stüdyo ortamında efektlerle harmanlanan fon müzikleri, şimdiye kadar hiç görülmemiş resim ve videolarla zenginleştirilmiştir. Bir baba ve oğulun tarihi sokaklarda gerçekleştirdiği video çekimleri ile dönemin görüntü ve ses efektleri ile birleştirilerek Türkiye'de ilk defa yapılan bir performansa dönüştü. Belgeselin akıcılığı  programda birleşti. Biraz ağlayacağımız fazlasıyla şaşıracağımız, Mustafa Kemal Atatürk'ü, Ailesini ve dönemi çok farklı bir boyuttan göreceğiniz tek kişilık bir sahne performansıdır.

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü