Ülke Sunumu: MYANMAR

Etkinlik Türü DİĞER DOĞA ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 15.03.2017 Etkinlik Süresi 2 Saat Katılımcı Limiti 16 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 12 Konum

Son yıllarda dışa açılan kapıları ile yavaş yavaş değişmeye başlasada, Güneydoğu Asyanın en özgün ülkesi Myanmar'ı tarihi, kültürü ve doğasıyla görüntüler eşliğinde anlatıyoruz. 
Gitmeyi düşünenler için tavsiyeleri, nasıl planlamalı, nereler görülmeliyi konuşacak, Bagandan Kalaw'a, Mandalaydan İnle'ye Mayanmarı anlatarak keyifli iki saat geçireceğiz.

Tarih: 15 Mart Çarşamba 19:30
Yer: Acedemica Lingua / Emniyet müdürlüğü arkası, Mecidiyeköy, Kroki İçin Tıklayın 
İletişim: Abdulkadir Alkan, +90 543 612 66 62

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü