TERMAL OTEL KONAKLAMALI GÖLCÜK-ABANT TURU

Etkinlik Türü YÜRÜYÜŞ ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 13.02.2016 Etkinlik Süresi 1 GECE- 2 GÜN Katılımcı Limiti 42 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 4 Konum

TERMAL OTEL KONAKLAMALI GÖLCÜK-ABANT TURU

13-14 Şubat tarihlerinde sizlere çok güzel bir hafta sonu yaşama imkanı sunuyoruz. Termal Otel konaklamalı bir hafta sonuna ne dersiniz?

PROGRAM:

13 Şubat Cumartesi: Sabah 6:30'dan itibaren sizleri seçtiğiniz duraklardan alarak yola çıkacağız. Hendek'te vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, 12:00 civarı ulaşacağımız Bolu Aladağ bölgesindeki Aladağ göleti etrafında kısa yürüyüşler yaparak civardaki yaylaları gezeceğiz. Yayla gezilerinini ardından Gölcük gölüne geçeceğiz. Göl etrafında yürüyüş yapıp, fotoğraf çektirebileceğimiz 2 saatlik serbest zamandan sonra Konaklayacağımız Bolu Termal otele yerleşeceğiz. Günün kalanıında termal havuz ve kaplıca keyfi sizleri bekliyor. Açık büfe akşam yemeğimiz otelde.

14 Şubat Pazar: Sabah 10'a kadar alabileceğimiz kahvaltının ardından Abant gölüne gidiyoruz. Dileyenler rehberimiz eşliğinde civardaki yaylalarda yürüyüş yapacak, dileyenler göl kenarnda serbest vakit geçirebilir, at, kızak ya da faytonla göl etrafında dolaşabilir. Abanttan ayrılmadan önce mangalımızı yakıyoruz, sucuk-ekmek-mangal bizden pişirmesi sizden. 16:30 da İstanbula doğru yola çıkacağız. 8 civarı İstanbulda olacağız.

 

Otel hakkında:(www.bolutermalotel.com) 

4 yıldızlı Bolu Termal Otel Bünyesinde Kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, Termal havuzlar, Tarihi kaplıca, Sauna, Buhar odası ve Çocuk Havuzu bulunmaktadır.  40 decede kaynayan termal su işlenmeksizin kullanıma sunulur. Yüzme havuzu ve Kapalı havuz saat 20:00 ye kadar, Tarihi kaplıca 20:00-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bu etkinlik A gurubu seyahat acentesi Tresoro Turizm tarafından YUDOSK için gerçekleştirilmektedir. Etkinlik bedeli Resmi üyeler için 200, web üyeleri için 210 liradır. Katılım için etkinlik kaydı yaptırıldıktan sonra kapora ödenmesi gerekmektedir.

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım, Milli park giriş ücretleri, 4 yıldızlı termal otelde 2 kişilik odalarda 1 gece konaklama, Otelde açık büfe sabah kahvaltısı ve açık büfe akşam yemeği, Abantta sucuk-ekmek, Sigorta ve rehberlik.

Faaliyet notu: Bu etkinlikteki yürüyüşler teknik zorluk içermez. Sağlık problemleri olmayan herkesin katılımına uygundur. Yürüyüş parkurları hava koşullarına göre değiştirilebilir. 

Faliyet sorumlusu: Vahap Kıcı - 0535 882 66 15

Araç Durakları: 

6:30 İncirli Alfemo

6:45 Mecidiyeköy Y.K.Bank

6:55 Yıldız Sait Çiftçi

7:05 Kadıköy Evlendirme

7:20 E-5 Göztepe

7:25 E-5 Kozyatağı

7:30 E-5 Bostancı .....  

... E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.  

Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!  

 

 

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü