SÖYLEŞİ-4 DÖRT MEVSİM KAÇKARLAR BELGESELİ

Etkinlik Türü DİĞER DOĞA ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 05.04.2012 Etkinlik Süresi 2 Saat Katılımcı Limiti 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum

 

 
Bu hafta, Dağ Filmleri Festivalinde Türkiye galası gerçekleştirilen "Dört Mevsim Kaçkarlar" belgeselinin bize özel gösterimi gerçekleştirilecek.
 
Filmin yapımcılarından,TEMA vakfının Kaçkarlar projesi sorumlusu Sn. Tamer Soylu film gösterimi öncesi bir sunum yapacaktır. Gösterim sonrasında ise sorularınızla birlikte bir söyleşi yapacak.
Kaçkar tutkunlarını ve tüm doğaseverlerimizi belgeseli izlemeye davet ediyoruz.
 

Yer       :Yudosk Kulüp Merkezi
Adres   :Kervangeçmez Sk. Dilan Sitesi B-2 Blok K:4 D:7 Mecidiyeköy
Saat     :20:00
İletişim:Serpil Yıldırım 0 530 293 35 39 (Yudosk Kulüp Asistanı)
 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü