SİNEMAYA YALNIZ GİTMEM DİYENLERE

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
Yürüyüş Lideri Tülay BAYAR Etkinlik Türü Yemek / Eğlence / Buluşma Etkinlik Tarihi 22.01.2020 Etkinlik Süresi 2-3 SAAT Katılımcı Limiti 25 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 16 Konum CİNETİME ÖZDİLEK PARK LEVENT

                                   

SİNEMAYA YALNIZ GİTMEM DİYENLERE

22.01.2020 Çarşamba-Seans: 19:15

Konum: Cinetime ÖzdilekPark, Büyükdere Cad. No. 181 Şişli / İstanbul

Bilet 15 TL (Halk Günü İndirimi)

Katılımcı Limiti  +13 Yaş(Şiddet içeren sahneler bulunabilir)

Etkinlik lideri: Tülay Bayar-05334340907

İster üzgün, sinirli, gergin olalım, isterse günlük rutinimizden sıkılmış, bunalmış olalım film izlemek dikkatimizi başka bir yöne çevirmemize yardımcı olduğundan her koşulda keyifli olsa da, dostlarla birlikte daha eğlenceli olduğundan, bundan böyle fırsat buldukça üyelerimizle birlikte sinemaya giderek sosyalleşmeye devam edeceğiz. Zamanı uyan arkadaşlarımızı bekleriz. Kısmen de olsa yaşamakta olduğumuz hayatın sınırlarından çıkıp farklı hayatlara girmemizi sağlayan büyük ekranlar bizi çağırıyor.

ÖZET:
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkan coğrafyasındaki zulmün önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet'in seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini konu ediyor. Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’un fethinin ardından rotasını Roma’ya çevirir. Ancak bu sırada Sırp kralı Lazar, Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki kararlı ilerleyişinin önüne geçmek ister. Fatih Sultan Mehmet'e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlılara karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme neden olan Lazar’ın planını bozmak için, harekete geçer. Fatih’in Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

YÖNETMEN:
Kamil Aydın

OYUNCULAR:
Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu

TÜR:
Dram, Tarihi, Savaş, Aksiyon

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü