SALONDA SPOR TIRMANIŞ EĞİTİMİ

Etkinlik Türü DİĞER DOĞA ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 07.02.2013 Etkinlik Süresi 2 AY BOYUNCA HER PERŞEMBE Katılımcı Limiti 25 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum

 

 

 

Kış günlerinde farklı bir spor yapmak isteyenler veya Tırmanış ve Dağcılık sporuna ilgi duyanlar için çok güzel bir organizasyonumuz var.

 

Kadıköy Rıhtımda bulunan ‘’Boulderistanbul’’ yapay tırmanış salonunda ‘’İsmail Şekerci’’ hocamız yönetiminde tırmanış sporunun inceliklerini öğreniyoruz, hem spor yapıyoruz hem de dostlarla beraber keyifli zamanlar geçiriyoruz.

 

Programımız ücretsizdir. Katılımcılar sadece salona, salon ücretini ödeyeceklerdir. Salon fiyatları tek gün için 14 TL, aylık sınırsız kullanım için 90 TL dir. Gurup olarak yapacağımız çalışmalar için Boulderistanbul tarafından bu fiyatlar üzerinden bize sağlanan özel indirimler olacaktır.

 

Yapay duvarda giyilmesi gereken Friction ayakkabılar salonda günlüğü 3 TL ye kiralanmaktadır. Ayakkabı dışında çalışırken giymek için eşofman veya spor taytı ve bir t-shirt yeterlidir.

 

Çalışmalarımız 07 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de Boulderistanbul da başlayacaktır. Her Perşembe günü aynı saatte 2 ay süresince devam edecektir. Aylık abonman üyeliği yaptıranlar istedikleri gün diledikleri kadar çalışabilirler.

 

Boulderistanbul hakkında bilgi almak için https://www.boulderistanbul.com/tr/Default.aspx

 

Önemli Not: Salonda yapacağımız bu spor tırmanış çalışmalarımız, Nisan ayında başlatacağımız ‘’Teknik Tırmanış’’ eğitimlerimiz için antrenman niteliği taşımaktadır. Teknik Tırmanış derslerimiz Ballıkayalar, Geyve ve Karakayalar gibi Tırmanış bahçelerinde doğada yapılacaktır. Salonda gerçekleştireceğimiz bu eğitimler tam bir spor tırmanış eğitimi programını kapsamamaktadır. Amacımız Teknik Tırmanış dersleri öncesinde antrenman yapmak ve bu sporu hiç bilmeyen arkadaşlarımızın bu sporu tanımalarını sağlamaktır. Salon çalışmalarımız ve Teknik tırmanış derslerimiz sonrasında Geleneksel Dağcılık yada Kaya Tırmanışı konusunda ileri seviye ders almak isteyen arkadaşlarımız için profesyonel hocalar ile yeni programlar açılacaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 ve faikkayhan@gmail.com

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü