NEPAL FOTOĞRAF VE VİDEO SUNUMU

Etkinlik Türü DİĞER DOĞA ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 24.01.2013 Etkinlik Süresi 2 Saat Katılımcı Limiti 20 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 9 Konum

  

 

Yurtdışı Sorumlumuz Sinan Aydın, bu sefer bizlerle Nepal sunumlarını paylaşacak. Öncelikle, Nepal fotoğraflarından oluşan video gösterimi izleyerek bu büyüleyici ülke topraklarına uzanacağız. Sonrasında da, hem katılımcılar hem de ilgilenler için Nepal gezilerimiz hakkında bilgiler alacağız. Dünyanın çatısında bizleri bekleyen tüm güzelliklerin yanısıra, geziyle ilgili ihtiyaç duyacağımız tüm bilgileri, direkt Sinan Aydın'dan dinleyeceğiz.  Kendisi, sunum sonrası sorularınızı yanıtlayacak.
 
Yer       : Yudosk Kulüp Merkezi
Adres   : Kervangeçmez Sk. Dilan Sitesi B-2 Blok K:4 D:7 Mecidiyeköy
Saat     : 20:00

İletişim: Sinan Aydın 0 541 366 01 43

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü