MUĞLA’NIN EN GÜZEL KÖYLERİ VE BELDELERİ AKYAKA BUTİK OTEL KONAKLAMALI KÜLTÜR VE DENİZ ETKİNLİĞİ

TURSAB A11068 NOLU BALLİ TURİZM SEYAHAT ACENTE İŞBİRLİĞİ İLE
Yürüyüş Lideri Abdullah ÖZDEMİR Etkinlik Türü Otel Konaklamalı Deniz Etkinliği Etkinlik Tarihi 25.05.2019 Etkinlik Süresi 3 GÜN-2 GECE Katılımcı Limiti 26 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Ön Kayıt 0 Katılımcı Konum MUĞLA

25 MAYIS 2019 CUMARTESİ 1.GÜN

Muğla’nın tarih, doğa ve kültürel zenginliklerini bu etkinliğimiz ile yaşayacağız. Akyaka da nehir kenarında Elif Hanım Hotel & Spa da huzur içinde konaklama yapacağız. (http://www.elifhanimhotels.com.tr/)

24 Mayıs Cuma akşamı saat 21:30'da İncirli Alfemo önünden yolculuğumuza başlıyoruz.

Cumartesi sabah Çaybükü köyünde bulunan (Eski adıyla Gevenes) Belen kahvesine giderek kahvaltımızı yapıyoruz. Belen kahvesi Ormancı türküsündeki hikâyenin geçtiği kahvedir. Sonrasında tarihi değirmeni geziyoruz.

Kahvaltı sonrası Muğla’da birçok dizinin çekildiği Bozüyük Köyünü (Güzelköy) geziyoruz ve Bozüyük kültür evini de ziyaret ediyoruz. Köy meydanında kahvelerimizi yudumluyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Akyaka’da otelimize yerleşiyoruz.

Otelimizin Spa ve havuzundan faydalanabilirsiniz. Dileyenler ile kısa bir Akyaka turu yapıyoruz. Akyaka da azmakta buz gibi suya girmeyi ihmal etmiyoruz. Akyaka azmak tekne turu ve sonrasında Akyaka milli parkında kısa yürüyüş yapıyoruz. Sonrasında isteyenler denizde veya havuzda istedikleri gibi vakit geçiriyor.

Akşam için Akyaka da istediğiniz yerde veya hep beraber belirleyeceğimiz bir yerde akşam yemeğimizi yiyoruz. Akyaka da en çok tercih edilen balık ürünleridir. Akşam için isteyenler ile canlı müzik yapılan bir mekânda eğlenceye katılıyoruz.

26 MAYIS 2019 PAZAR 2.GÜN

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından kaçapınar köyüne gidiyoruz. Gökova sevgi yolunda fotoğraflarımızı çekiyoruz. Marmaris Kızkumuna giderek denizde yürüme keyfini yaşıyoruz. Denize girerek sonrasında Selimiye beldesine gidiyoruz ve gün boyu deniz keyfi yapıyoruz. Dönüş yolunda Marmaris e geçerek kısa bir Marmaris turu yapıp akşam yemeğimizi yiyip Akyaka’ya otelimize geçiyoruz. Akşam isteyenler ile sahilde hep beraber muhabbetler eşliğinde eğleniyoruz.

27 MAYIS 2019 PAZARTESİ 3.GÜN

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardında Akyaka tekne turuna çıkıyoruz. Bu tekne turu ile ege denizlerinde koylarda yüzme imkânı bulacağız. Özellikle Kleopatra adasında(sedir) altın sarısı kumlarda yüzeceğiz. Kleopatra'nın burada yüzdüğü ve bu özel kumların mısırdan getirildiği bilinmektedir. Bu kumlar koruma altındadır.

Tekne turundan sonra İstanbul için yola çıkıyoruz Çine de meşhur şiş ve köftecide mola vererek akşam yemeğimizi yiyerek yolumuza devam ediyoruz. Tahmini 02:00 da İstanbul’da oluruz.

Malzemeler :
Malzemeleri (Güneş kremi, Güneş gözlüğü, varsa kullandığınız ilaçlar, yedek kıyafetlerimiz, yüzmek için mayo vb..)

ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR.

PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  

BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR.

TURSAB A11068 NOLU BALLİ TURİZM SEYAHAT ACENTE İŞBİRLİĞİ İLE

NOT :   

* Akyaka da Elif Hanım Otel & Spa da 2 kişilik odalarda konaklama (Tek kişilik konaklama oda yetersizliğinden dolayı yapılamamaktadır.)

 * Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.         

 * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.      

*Otobüs oturma düzeni ön ödemeye göre yapılacaktır.

Paylaşıldığındaki tahmini fiyat:

Resmi kulüp üyesi 490 TL, Web site üyesi için 510 TL

Kaparo Bedeli: 150 TL

Fiyata Dahil Olanlar :

Ulaşım bedelleri

Zorunlu seyahat sigortası

Elif Hanım Otel de Deluxe odalarda 2 gece konaklama

Pazar ve pazartesi sabah otelde serpme sabah kahvaltısı

Acenta giderleri

Fiyata Dahil Olmayanlar 

Öğle ve akşam yemekleri ile cumartesi sabah kahvaltı.

Akyaka Tekne turu (Tahmini 50 TL civarı öğle yemeği dahil oluyor)

Sedir adası giriş ücreti 20TL (Müze kart geçerlidir)

Yürüyüş Lideri: Abdullah ÖZDEMİR 05553550616

Araç Durakları 

21.30 İncirli Alfemo
21.50 Mecidiyeköy Y.K.Bank
21.55 Yıldız Sait Çiftçi
22.10 Kadıköy EVLENDİRME
22.15 E-5 Göztepe
22.20 E-5 Kozyatağı

E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.

 Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz! 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü