KIZLAR SİVRİSİ (3086 MT) TIRMANIŞI

ARAÇSIZ ETKİNLİK
Yürüyüş Lideri Memet GÜNGÖR Etkinlik Türü Dağcılık Etkinlik Tarihi 17.05.2019 Etkinlik Süresi 2 GÜN-1 GECE Katılımcı Limiti 15 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 10 Ön Kayıt 5 Katılımcı Konum ANTALYA

KIZLAR SİVRİSİ (3086 MT) TIRMANIŞI

18-19 MAYIS CUMARTESİ-PAZAR 

Antalya Beydağları’nın 3086 metrelik yüksekliği ile en yüksek noktası olan Kızlar Sivrisi dağında zirve deneyeceğiz.

17 Mayıs Cuma akşamı saat 21:00 de İncirli’den hareket. Cumartesi sabah erken saatlerde Antalya Elmalı’da kahvaltı ve son alışveriş molası ardından Büyüksöğle köyüne hareket. Traktörle kamp alanına ulaşım.

Cumartesi gecesi/pazar sabahı 02:00 da hareket ve zirve denemesi, duruma göre dönüş ve İstanbul’a hareket. Pazartesi günü sabah 04:00 gibi İstanbul’a gelmiş olmayı umuyoruz

GEREKLİ MALZEMELER

KAMP İÇİN:  Çadır, tulum, mat, ocak ve tencere seti
TIRMANIŞ İÇİN: Kamp malzemelerine ilave olarak kask, kazma, krampon
KIYAFET: İçlik, polar, ceket, pantolon, isteğe bağlı su geçirmez pantolon, dağcı botu veya trekking botu ve tozluk, termos, bere, eldiven, güneş gözlüğü, güneş kremi
YİYECEK: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği, 2 öğle yemeği, atıştırmalıklar.

              FİYAT BİLGİSİ
450 TL
(21 kişi ve üzeri katılımda geçerlidir) 500 TL (16-21 kişi)  550TL  (10-15 kişi)      

Rehberler sayıya dahil değildir
Fiyata Neler Dahil Olanlar;
Ulaşım
Rehberlik
Zorunlu Seyahat Sigortası 
Acente Hizmetleri

Dahil Olmayanlar;

Belirtilmeyen diğer kalemler.

              KAMP KURALLARI:

Faaliyet süresince (İstanbul’dan hareket edip tekrar İstanbul’a dönene kadar geçen süre) tek yetkili faaliyet lideridir. Bütün katılımcılar faaliyet lideri tarafından konulan kuralları uygulamakla yükümlüdür. Bütün faaliyet süresince, tırmanışa katılacak sporcuların alkollü ürünleri tüketmesi yasaktır.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Hava durumu, kar ve diğer koşullar nedeni ile tırmanış planlarında değişiklik yapılabilir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir. Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir. 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü