KEYİFLİ NOSTALJİ GECESİ

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
Yürüyüş Lideri Sevil ÇAKIRCI Etkinlik Türü Yemek / Eğlence / Buluşma Etkinlik Tarihi 18.05.2019 Etkinlik Süresi 4 SAAT Katılımcı Limiti 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 13 Konum BEYOĞLU

KEYİFLİ NOSTALJİ GECESİ

18 MAYIS CUMARTESİ

SAAT:21:30

BEYOĞLU 45'LİK BAR

ADRES: Firuzağa Mahallesi, Yeni Çarşı Cd. 38/a, 34425 Beyoğlu/İstanbul

FAALİYET SORUMLUSU:SEVİL ÇAKIRCI-0 542 799 89 73

Cumartesi akşamı 70 lerden 90 lara müziklerle ,YUDOSK tan dostlarla eğlenecek çok keyifli bir gece geçireceğiz.

Giriş / servis ücreti vs yok. Herkes kendi içtiklerini ödeyecek.

15-20 kişi olacağımızı tahmin edip  oda kısmını kapattırdık. Ayakta durulmayacak oturabilecez.  Ayakta durmak yoruyor çünkü.

Bira 33cc 18 tl. 50cc 25 tl. şarap kadeh 18-22 tl , şişe 110 tl. Likör 24-26 tl. Cola 10 tl. Meyve suları 10-15 tl. Su 4 tl.

Program 21:30-04:00 arası

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü