KEMERBURGAZ KENT ORMANI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ve PİKNİK

ARAÇSIZ ETKİNLİK
Yürüyüş Lideri Esat ÇOBAN Etkinlik Türü Kolay Yürüyüş Etkinlik Tarihi 01.07.2020 Etkinlik Süresi GÜNÜBİRLİK Katılımcı Limiti 25 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 14 Konum KEMERBURGAZ

KEMERBURGAZ KENT ORMANI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ve PİKNİK

1 TEMMUZ ÇARŞAMBA

KOLAY PARKUR 

10 KM

Yürüyüş Lideri: Esat Çoban-0 535 324 32 17

Buluşma noktası: 11:00'da  Kemerburgaz Kent Ormanı'nda buluşuyoruz.Bu hafta buluşma saatini biraz geç tuttuk katılımcılarımız uykusunu güzelce alsın rahat gelebilsin.11:30'de yürüyüşümüze başlayacağız. Yürüyüş sonrası getirdiğimiz yiyedeklerle orman içi serin bir havada piknik yapacagız.

 4.Levent Metro Safir Alışveriş Merkezi önü otobüs durağından 48 R Kent orman otobüsleri kalkıyordu. Bu aralar göremiyorum mobiett den bulamazsanız Kemerburgaz ve Göktürk  otobÜsleriyle Pirinççi yolu durağında inerek gelebilirsiniz.

Kent Orman Girişi yayalara ücretsiz.

Kendi araçlarımızla gelebiliriz.  Araçlarla orman içine girerseniz 15 tl park ücreti var ama girişin yan  kısmındaki parka bırakırsanız ücretsiz sadece 50 m yürüyeceksiniz.
Güzel bir gün geçireceğimizi düşünüyoruz.

Mutlaka yanınızda maskeniz ve el dezenfektanınız olsun.

Yürüyüşlerde  ve  molalarda 1,5 m sosyal mesafe kuralı uygulanacaktır. Etkinlik esnasında maske takmak zorunludur.
ETKİNLİK, SOSYAL MESAFE KURALINA UYGUN OLARAK VE MASKE KULLANILARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. GEREK DUYULURSA AYRINTILARDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLECEKTİR.
18 Yaş altı katılımcılar ebeveynleri ile etkinliğe katılabilirler.

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü