KAYA TIRMANIŞI ( VİDEO GÖSTERİMİ VE DÜĞÜM EĞİTİMİ )

Etkinlik Türü DİĞER DOĞA ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 22.05.2012 Etkinlik Süresi 2.5 Saat Katılımcı Limiti 25 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 4 Konum


 

Erhan Özğan eğitmenliğinde kaya tırmanış eğitimi ve video gösterimi video gösterisinden malzeme tanıtımı yapılacak, ip düğümleri pratik çalışalacaktır. Sunum ve videodan sonra sorularınızı yanıtlayacak.

 

1- Video gösterimi

 

2- Malzeme tanıtımı

3- İp düğümleri

 

Yer : Yudosk Kulüp Merkezi
Saat : 20:00
Adres: Kervangeçmez Sk. Dilan Sitesi B-2 Blok K: D:7 Mecidiyeköy

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü