KARAMURAT-SÜLÜKLÜ GÖL-ÇUBUK GÖLÜ GEÇİŞİ

Etkinlik Türü YÜRÜYÜŞ ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 13.11.2016 Etkinlik Süresi 22 km - 6 saat Katılımcı Limiti 18 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum

13 Kasım Pazar günü, Karamurat köyünden başlayıp, Sülüklügöl'ü tepeden görerek, Çubuk ineceğiz. 700 metreden 1500 lere çıkıp, sırt hattını takip ederek tekrar aynı irtifaya inip yürüyüşümüzü sonlandıracağız.

Tempolu yürüyüş yapmak isteyenler için manzaralı, yaklasık 22 km keyifli, güzel ve zor bir parkur.  

Kahvaltımız dokurcunda, öğle atıştırmamız Sülüklügöl manzarası eşliğinde parkur ortasında. Akşam yemeğini birlikte kararlaştıracağız.  

Malzemeler: Bileği saran yürüyüşe uygun bot, Yürüyüşe uygun kıyafetler, Küçük sırt çantası. Atıştırmalık meyve-kuruyemiş, Yedek kıyafetler.  

Faaliyet Sorumlusu: Abdulkadir Alkan, 6126662@gmail.com - 0 543 612 66 62

Araç Durakları:
06:30 İncirli Alfemo
06:45 Mecidiyeköy Y.K.Bank
06:55 Yıldız Sait Çiftçi
07.05 Kadıköy EVLENDİRME
07.10 E-5 Göztepe
07.15 E-5 Kozyatağı
.....  E-5 üzeri Bostancı, Maltepe, Kartal v.s.

 

 

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü