KARAAĞAÇ LİMANI DENİZ KAMPI

TURSAB A11068 NOLU BALLİ TURİZM SEYAHAT ACENTE İŞBİRLİĞİ İLE
Yürüyüş Lideri Tuncay ÇİFTOĞLU Yürüyüş Lideri Vahap KICI Etkinlik Türü Deniz Kampı Etkinlik Tarihi 15.06.2019 Etkinlik Süresi 2 GÜN-1 GECE Katılımcı Limiti 25 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 6 Konum ÇANAKKALE

KARAAĞAÇ LİMANI DENİZ KAMPI

15-16 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ-PAZAR

14 Haziran'ı 15 Haziran'a bağlayan gece 00.00 de  İstanbul'dan yola çıkıyoruz.CUMARTESİ günü sabaha karşı  Karaağaç Limanındayız. Biraz dinlendikten sonra çadırlarımızı kurup, kamp alanımızı düzenliyoruz. Kahvaltıdan sonra,  denize girip, keyif yapma zamanı. Akşam yemeğinde geleneksel saç kavurma yapıyoruz. Kamp ateşimizin çevresinde şarkılar, türküler  ve şiirler eşliğinde eğleniyoruz.

16 Haziran PAZAR günü, Sabah yine hep birlikte kahvaltımızı hazırlayıp yiyoruz. Yine gün boyu deniz keyfi yapıyoruz. Güzel bir öğle yemeğinin ardından,saat:16:30 da çadırlarımızı toplayıp saat: 17:00 da İstanbul'a dönüş yoluna geçiyoruz.

Malzemeler :

Çadır, mat, uyku tulumu, kamp sandalyeniz, şort, mayo ve diğer deniz malzemeleri (güneş kremi varsa kişisel ilaçlarınız). Deniz taşlı olduğu için denize girecek ikinci bir ayakkabı/sandalet bulundurmanız önerilir…Ayrıca, kahvaltılık,öğle ve akşam yemekleri  için malzemeler ortak olarak alınacaktır.İçecekler ortak malzame alımına dahil olmayacaktır. Etkinlik öncesi whatsapp grubu oluşturup kimlerin ne getireceği v.b. ayrıntılar paylaşılacaktır.

Ayrıca Doğada ayak izimizden başka bir iz bırakmak istemediğimizden, herkesin kendine ait tabak, çatal, kaşık, bıçak, bardak (Plastik ya da kağıt olmayan)  gibi malzemeleri de yanlarında getirmeleri önemle rica olunur.

Ayrıca Karağaç Limanı oldukça doğal bir ortam olduğundan konfor beklentilerinizi karşılamayacaktır. Lütfen bunu da düşünerek katılım sağlayın. 

Not: Kamp alanında wc yapılmış , kullanım için kaynak suyu vardır. Duşumuzu da orada alabiliyoruz.

Etkinlik Ücreti : Araç masrafı ve yiyecekler ortak paylaşım usulü olarak yapılacaktır. Ortalama 200 tl civarı tutacağını tahmin ediyoruz.

Yemek yapma,ateş yakmak,odun toplamak v.b. işler hep beraber iş paylaşımı yapılarak gerçekleştirilecektir.

Tatile değil kampa gidiyoruz bazen de yorulacağız.

Faaliyet Sorumlusu : Tuncay Çiftoğlu - 0 533 502 17 84 ,Vahap Kıcı- 0 535 882 66 15         

Araç Durakları

00.00 Kozyatağı

00.05 Göztepe

00.10 Kadıköy (Kayacanlar böreğin önü)

00.30 Mecidiyeköy

00.40 Cevizlibağ

00.50 Bakırköy Ömür plaza

01.05 Sefaköy

01.15 Avcılar Pelikan AVM

01.30 Beylikdüzü Marmara Park AVM

01.35 Beylikdüzü Autopia

01.45 Büyükçekmece Atirus Karşısı

01.50 Mimaroba Opet
         Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!.... 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü