İLKYARDIM EĞİTİMİ (24-26 ŞUBAT)

EĞİTİM
Yürüyüş Lideri Sevim ÜNAL Etkinlik Türü Eğitim / Seminer / Sunum Etkinlik Tarihi 24.02.2020 Etkinlik Süresi 3 GÜN Katılımcı Limiti 12 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum KADIKÖY

İLKYARDIM EĞİTİMİ

24-26 ŞUBAT PAZARTESİ-ÇARŞAMBA

Başlama saati:18:15

Eğitmen:SEVİM ÜNAL-05422618559

İHSAN SUNGU İLKOKULU

Adres: Rasimpaşa, Kızılay Sk. No:1, 34716 Kadıköy/İstanbul  (Söğütlü Çeşme Camii arkası)

Dernek Üyelerimizden İlkyardım eğitmeni Sevim Ünal Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde Yudosk için İlkyardım Eğitimi düzenleyecektir.Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olanlara İlkyardım Eğitim sertifikası verilecektir.

Katılım için gerekli evraklar:

Kimlik fotokopisi,Eğitim Belgesi fotokopisi

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü