HORON EĞİTİMİ-2

Etkinlik Türü DİĞER DOĞA ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 05.12.2011 Etkinlik Süresi 1,5 saat Katılımcı Limiti 20 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 14 Konum

Horon Eğitimi

Aclan Sezer Genç eğitmenliğinde Horon dersi

Aclan hocanın 45 yıllık birikimi ile horona merhaba diyoruz. Horon el ele tutuşabilmenin birliğin beraberliğin dayanışmanın en güzel ifadesidir. Bizde içimizdeki doğa sevgisi ile horonu birleştirelim ve Yudosk ailesi olarak bambaşka bir dünyanın kapılarını açalım dedik Hayde horona!!!

Eğitim Günü: 28.11.2011 Pazartesi

Saat: 20:00-21:30 Arası

Not: Bu etkinlik 4 hafta her Pazartesi günü gerçekleşektir.

Adres: Osmanağa Mah. Süleymanpaşa Sk. No:30 Ayberk İş Merkezi Serasker Cad. Eski Adliye Doğru Uzantısı Kadıköy

https://www.horonevi.com/

Organizasyon Sorumluları

Selda Erdal                 Esma Çalışkan

0 533 547 93 96         0 533 368 86 53

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü