HEYBELİADA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

ARAÇSIZ ETKİNLİK
Yürüyüş Lideri Cihan ARSLAN Etkinlik Türü Kolay Yürüyüş Etkinlik Tarihi 22.06.2019 Etkinlik Süresi GÜNÜBİRLİK Katılımcı Limiti 40 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 20 Konum HEYBELİADA

22 HAZİRAN CUMARTESİ

HEYBELİADA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Parkur ZorluğuKOLAY

Parkur Uzunluğu: 10 KM

Yürüyüş Lideri:  CİHAN ARSLAN-05300410353

Ruhban okulunu çevresini dolaşarak, tarihi ada konaklarını seyrediyoruz. 

Adanın en yüksek tepesindeki yel değirmeni kalıntısında ara mola verip, ada turumuza devam ediyoruz.

Öğlen yemeğimizi adanın arka kıyılarında uçurumdaki kilisenin bahçesinde yapıyoruz.

Program:

10:00 da Eminönü’nden vapur kalkıyor, Kadıköye’ uğrayıp adalara devam ediyor. Anadolu yakasından gelecekler Bostancı'dan geçebilir.

12:00 de Heybeliada vapur iskelesi önünde toplanıp, çay-kahve ve alışveriş molasından sonra yürüyüşe başlıyoruz.

17:15  veya 18:45 vapuruyla dönüyoruz.

ADA VAPURUNUN CUMARTESi GuNLERi cOK YOGUN OLAMASINDAN DOLAYI EN AZ YARIM SAAT ONCE VAPUR iSKELESiNiN BEKLEME SALONUNDA OLMANIZI VEYA ALTERNATIF YOLLARI KULLANMANIZI RiCA EDERiZ. 

NOT :  * Hava durumuna göre giyinelim. En az 1 litre su ve yiyeceğiniz yanınızda olmalı. Herkes ilk yardım malzemelerini yanında bulundurmakla sorumludur. (sargı bezi, yara bandı vs.)  

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü