Güneyköy - Göktepe (1565 mt) - Ahmediye

Faik Kayhan rehberliğinde keşif faaliyeti
Etkinlik Türü YÜRÜYÜŞ ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 24.02.2013 Etkinlik Süresi Günübirlik - 25 km Katılımcı Limiti 16 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 2 Konum

Geyve ilçesinin yaklaşık 550 metre rakımlı Güney köyünden başlayacak olan yürüyüşümüzle yaklaşık 1000 metrelik bir tırmanışla 1560 metre rakımlı Göktepe zirvesine ulaşacağız. Göktepe zirvesinden kuzeye doğru yol alarak Ahmediye köyüne ulaşmaya çalışacağız.

 

Parkurun tamamı keşif olarak tamamlanacaktır. 20 -25 km civarında olmasını beklediğimiz parkur patika, orman içi yollar ve orman geçişleri içermektedir.Yürüyüşün son saatleri yüksek ihtimal karanlıkta tamamlanacaktır.

 

Gerekli Malzemeler: 2 öğün yetecek kadar yiyecek, kuruyemiş, çikolata, kuru meyve vs. atıştırmalık, en az 2 litre su, mutlaka bir fener, bileği saran bir yürüyüş botu, yağmurluk veya panço, bere, eldiven, polar, tozluk, yedek çorap, varsa düzenli kullanılan ilaçlarınız, sırt çantası, araçta bırakmak üzere yedek kıyafet ve ayakkabı.


 

 DİKKAT!...

Rehber Donanım ve kıyafetini uygun görmediği katılımcıları yürüyüşe dahil etmeyebilir
Rehber faaliyet planlarında gerekli gördüğü hallerde değişiklik yapabilir.

 

Kahvaltı ve Alışveriş:
Alifuatpaşa da alışveriş ve kahvaltı molası verilecektir.

 

Araç Durakları
 
6.30 İncirli BOYNER
6.45 Mecidiyeköy Y.K.Bank
6.55 Yıldız Sait Çiftçi
7.05 Kadıköy EVLENDİRME
7.10 E-5 Göztepe
7.15 E-5 Kozyatağı
       E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.
       Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!..

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü