GÖKÇETEPE KAMP

Etkinlik Türü Deniz Kampı Etkinlik Tarihi 16.09.2017 Etkinlik Süresi 1 GECE- 2 GÜN Katılımcı Limiti 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 1 Konum GÖKÇETEPE TABİAT PARKI/KEŞAN

16 Eylül Cumartesi günü sabah yola çıkıyoruz. Yolda kahvaltı ve alışveriş molasından sonra öğleye doğru kamp alanındayız.. Çadırlarımızı kurduktan sonra  hep birlikte yazdan kalma günlerde denizinin tadını çıkaracağız. 

 
Akşam kamp ateşi çevresinde dalgaların sesini seslerimize karıştırıp, yıldızlara göz kırpacağız. Birde enstrümanları ile eşlik eden arkadaşlar olursa değmeyin keyfimize..
 
17 Eylül Pazar günü de keyfimizce deniz yaptıktan sonra çadırlarımızı toplayıp İstanbula' dönüş için yola çıkıyoruz.
 
Gökçetepe Köyüne gitmeden önce Keşan'da alışveriş imkanımız olacak ancak  isteyenler kamp alanına 1,5 km. mesafedeki Gökçetepe Köyündeki marketlerden de yiyecek içecek temin edebilir veya kamp alanındaki kafe ve lokantadan yararlanabilir. Bozulmayacağını düşündüğünüz yiyecekleri beraberinizde getirebilirsiniz.
            
  
Malzemeler : Çadır, mat, uyku tulumu, kafa veya el feneri, sinek kovucu, şort, havlu, mayo ve diğer deniz malzemeleri, güneş kremi, varsa kişisel ilaçlarınız.  
Not: Kamp alanına girişte çadır başına bir gece için 40TL ödenmesi gerekmektedir, lütfen hazırlıklı olunuz.
 
 
 
 
Araç Durakları
06.30 E-5 Kartal,Maltepe
06.35 E-5 Bostancı
06.40 E-5 Kozyatağı
06.45 E-5 Göztepe
07.00 Kadıköy EVLENDİRME
07.10 Sait Çiftçi - Yıldız
07.15 Mecidiyeköy- Murat Muhallebicisi
07.30 E-5 İncirli - Ömür
      Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!....
 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü