Gezi Sunumları: VİETNAM & KAMBOÇYA

Etkinlik Türü DİĞER DOĞA ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 16.11.2016 Etkinlik Süresi 2 SAAT Katılımcı Limiti 20 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 8 Konum

Kasımdan itibaren kimi zaman Uzakdoğuyu, kimi zaman Asyayı ve Afrikayı anlatacağımız sunumlarımıza başlıyoruz. Her ay bir ülkeyi görüntüler eşliğinde konuşacak, hoşça vakit geçireceğiz.

Kasım'da Vietnam & Kamboçya: Tarihiyle, doğasıyla ve insanlarıyla Vietnamı fotoğraflar eşliğinde anlatacağız. Sapadan dünyanın en büyük mağarasının yer aldığı Phong Nha'ya, Son Hanedanlığın başkenti Hue'den Amerikan savaşının taze anılarını barındıran Ho Chi Minh City'ye Vietnamın bir portresini çizmeye çalışacak, yüzyılı aşkın bir savaşla verilen bağımsızlık mücadelesini yeni gezimizin ipuçlarını da vererek doyurucu bir sunumla anlatacağız. 

Vietnamada bulunmuş, anlatacak öyküsü olan dostlarımızı özellikle bekliyoruz.

Tarih: 16 Kasım Çarşamba 19:30

Yer: Acedemica Lingua / Emniyet müdürlüğü arkası, Mecidiyeköy, Kroki İçin Tıklayın 

Detaylı bilgi için: yudoskvietnam@gmail.com, 0 543 612 66 62

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü