FASIL EŞLİĞİNDE YEMEK, EĞLENCE ve FİGEN ÖZÇÜRÜMEZ'E GÜLE GÜLE

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
Etkinlik Türü Yemek / Eğlence / Buluşma Etkinlik Tarihi 28.09.2018 Etkinlik Süresi 5 Saat Katılımcı Limiti 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 10 Konum BEYOĞLU

FASIL EŞLİĞİNDE YEMEK,EĞLENCE ve FİGEN ÖZÇÜRÜMEZ’E GÜLE GÜLE

Tarih   : 28 Eylül 2018  Cuma
Saat    : 19:30
Adres  : Asmalı Mescit Mahallesi, Orhan Adlı Apaydın Sk. No:11, 34430 Beyoğlu/İstanbul  http://galata.com.tr/

Tel: (0212) 245 67 05

Düzenleyen:Ayten Efe Yılmaz-05302933539

Sevgili Yudosk Ailesi,

İşte yine bir araya gelmek için bir bahane. Bu seferki bahanemiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sevgili Figen Özçürümez’in İstanbul’u terki diyar etmesi.
Biz de bu bahane ile Galata Meyhanesi'nde canlı müzik (fasıl) eşliğinde buluşalım istedik. Bu mekanda  dikkatimizi çeken müzisyenlerin çoşkulu performansı ile servis ve yemek kalitesinin iyi olması. Saat 21.00 den itibaren dört kişilik fasıl grubu, gecenizin keyifli ve eğlenceli geçmesi için sanatlarını icra etmektedirler. Müzisyenler ''nota'' ve ''usul'' e vakıf konularında ders veren gerçek üstatlardır.

Fasıl programı saat 00.30'a kadar devam etmektedir.

 Menü:

· On çeşit soğuk meze (Serpme)

· Üç çeşit ara sıcak (Galata böreği, Pazı sarma, Güveçte mantar)

· Ana yemek (Levrek Fileto Balık veya Dana Çoban Kavurma )

· Meyve tabağı  ve irmik tatlısı

· Limitli yerli içki (kişi başı ½ 35cl rakı, 37.5 cl şarap veya 3 bira)

Fiyat: 150-TL (kredi kartı  geçerlidir)

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü