DATÇA-SALDA GÖLÜ-LAVANTA BAHÇELERİ-PAMUKKALE KAMP KONAKLAMALI DENİZ VE KÜLTÜR TURU

TURSAB A11068 NOLU BALLİ TURİZM SEYAHAT ACENTE İŞBİRLİĞİ İLE
Yürüyüş Lideri Abdullah ÖZDEMİR Etkinlik Türü Yurtiçi Kültürel Gezi Etkinlik Tarihi 13.07.2019 Etkinlik Süresi 5 GÜN-4 GECE Katılımcı Limiti 24 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Ön Kayıt 0 Katılımcı Konum DATÇA-BURDUR-PAMUKKALE

12 Temmuz Cuma akşamı saat 21:45'de İncirli Alfemo önünden yolculuğumuza başlıyoruz.

Ege bölgesinin deniz ve doğasını beraber yaşayacağımız keyifli bir etkinlik hazırladık.

13 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 1.GÜN

Cumartesi sabahı son dönemlerde ön plana çıkan lavanta kokulu köy olarak anılan Ispartanın Kuyucak köyüne ulaşıyoruz.

Burada köy kadınlarının kurduğu Lavanta Kokulu Köy Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinde kahvaltımızı yapıyoruz sonrasında lavanta ürünleri alışverişimizi yaparak lavanta tarlalarında fotoğraflarımızı çekiyoruz.

Kısa bir yolculuğun ardından akşam ve sabah kahvaltısı için alışveriş yaptıktan sonra Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen eşsiz güzellikleri ile Salda gölüne giderek çadırlarımızı kuruyoruz. Gölde suya girerek ve dinlenerek günümüzü geçiriyoruz.

Akşam yemeğini kamp alanımızda bulunan meşhur pidecide yiyoruz. Akşam sahilde kamp ateşimizi yakarak şarkılar ve muhabbetler eşliğinde eğleniyoruz

14 TEMMUZ 2019 PAZAR 2.GÜN

Sabah çadırlarımızı toplayarak Yeşilova da meşhur kıymalı tostçularda kahvaltımızı yapıyoruz. Sonrasında Datça için yola çıkıyoruz. Öğlen saatlerinde Datça’ya ulaşıp deniz molası veriyoruz. Alışverişimizide yaptıktan sonra Palamutbükün de denize sıfır kamp alanımıza ulaşıyoruz. (Akçabük kamping) Çadırlarımızı kurup denize giriyoruz. Akşam yemeğini ister kamp alanındaki restorandan isterse kendi getirdiklerimizden hazırlayıp yiyoruz. Akşam hep birlikte sahilde şarkılar ve muhabbetler eşliğinde eğleniyoruz.

15 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 3.GÜN

Sabah kamp alanımızda alacağımız  sabah kahvaltısının ardından  Palamütbükünden tekne turuna çıkarak yarım adanın eşsiz koylarında yüzme imkanı bulacağız. Akşam kamp alanına dönerek isteyen katılımcılar ile palamutbükünde belirleyeceğimiz bir restorana  giderek akşam yemeğimizi yiyoruz.

16 TEMMUZ 2019 SALI 4.GÜN

Sabah kamp alanımızda alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz keyfi yapıyoruz. Çadırlarımızı toplayıp 14:00 civarı yola çıkarak akşama doğru Pamukkale’de oluyoruz. Pamukkale’de bulunan Ayapam hotel’e yerleşiyoruz. Akşam hep beraber havuz başında muhabbetler eşliğinde eğleniyoruz.

17 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 5.GÜN

Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından havuz keyfi yapıyoruz. Saat 12 civarı otelden çıkış yapıyoruz.

Kahvaltı sonrası gezimize başlıyoruz,  Hierapolis antik kentinde bulunan antik tiyatro, Apollon Tapınağı, Cehennem Kapısı, antik havuz(yüzme molası verilecektir),Hierapolis müzesi ve Pamukkale traverterlerini geziyoruz.

Pamukkale gezisi sonrası tahmini 16:00 da İstanbul için yola çıkıyoruz 01:00 civarı İstanbul da oluyoruz.

Malzemeler :
Kamp malzemeleri (çadır, uyku tulumu; yaz olduğu için pike tarzı bir şeyde olabilir, mat, el feneri vb.. Kamp malzemelerini herkes kendi getiriyor)

Diğer malzemeler (güneş kremi, güneşten korunmak içim şapka, varsa kullandığınız ilaçlar, yedek kıyafetlerimiz, plaj havlusu, yüzmek için mayo vb..)

ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR.

PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  

BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR.

TURSAB A11068 NOLU BALLİ TURİZM SEYAHAT ACENTE İŞBİRLİĞİ İLE

NOT :   

* KONFOR BEKLENTİSİ OLANLAR İÇİN UYGUN BİR ETKİNLİK DEĞİLDİR.

* Pamukkale’de Ayapam Hotel de 2 kişilik odalarda konaklama (Tek kişilik konaklama oda yetersizliğinden dolayı yapılamamaktadır.)

* Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.         

* Bu faaliyet bir doğa sporudur. Dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.

* Faaliyet sorumlusu gerek duyması halinde programda değişiklik yapabilir.    

* Otobüs oturma düzeni ön ödemeye göre yapılacaktır.

Paylaşıldığındaki tahmini fiyat:

Resmi kulüp üyesi 590 TL, Web site üyesi için 610 TL

Fiyata Dahil Olanlar :

Ulaşım bedelleri

Zorunlu seyahat sigortası

Acenta giderleri

Kamp alan ücretleri

Ayapam hotel de 1 gece konaklama (http://ayapamhotel.com/)

Pazar sabah hariç kahvaltılar.(Cumartesi Kuyucak açık büfe, Pazartesi Salı kamp alanı serpme kahvaltı, Çarşamba otelde kahvaltı)

Fiyata Dahil Olmayanlar 

Öğle ve akşam yemekleri ile pazar sabah kahvaltı.

Datça Tekne turu (Tahmini 80 TL civarı öğle yemeği dahil oluyor)

Pamukkale giriş ücreti 50TL (Müze kart geçerlidir. Öğretmenlere ücretsiz. Antik havuz yüzmek için extra 50 TL ödeme yapmalısınız.)

Yürüyüş Lideri: Abdullah ÖZDEMİR 05553550616

Araç Durakları 

21.45 İncirli Alfemo
22.05 Mecidiyeköy Y.K.Bank
22.10 Yıldız Sait Çiftçi
22.30 Kadıköy kayacanlar börek önü
22.35 E-5 Göztepe
22.45 E-5 Kozyatağı

E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.

 Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz! 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü