ÇATAPAT TİYATRO SPORU

TİYATRO ETKİNLİĞİ
Yürüyüş Lideri Ayten EFE YILMAZ Etkinlik Türü Tiyatro Etkinlik Tarihi 02.02.2020 Etkinlik Süresi 90 DAKİKA Katılımcı Limiti 20 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 10 Konum BEYOĞLU/HAYALHANE

                           

ÇATAPAT TİYATRO SPORU

2 ŞUBAT PAZAR SAAT:18.00

HAYALHANE SAHNESİ

Adres: Sadri Alışık sok. No 24/4 Taksim Beyoğlu 

Mahşer-i cümbüş 2018 yaz atolyesi öğrencileri, çatapat grubu devam ettiği doğaçlama tiyatro eğitiminde öğrendiklerini,  tiyatro sporu adı altında sergileyecek.
Eğlence ve kahkahanin garanti olduğu bu etkinliğe bekliyoruz.
Instagram catapatdogaclama

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü