BULUŞMA VE SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
Yürüyüş Lideri Mahmut ÇEÇEN Etkinlik Türü Yemek / Eğlence / Buluşma Etkinlik Tarihi 12.12.2019 Etkinlik Süresi 90 DAKİKA Katılımcı Limiti 35 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 22 Konum FINDIKZADE

                                            

BULUŞMA VE SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ

12 ARALIK PERŞEMBE

Hem buluşma,sohbet ve birazda eğlenelim istedik. Dernek üyelerimizden sihirbaz Ferdinand HARALANBİDU bizim için çok güzel bir gösteri hazırladı.

Ferdinand HARALANBİDU'nun birkaç gösterisinden videoları aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/pwTKqRtdayA 

12 Aralık perşembe günü Saat 19:00’da Akçaağaç Cafe, FINDIKZADE’DE…

Akçaağaç Cafe Klüp üyemiz Mevlüde hanım'ın yeridir.

Hem buluşma,sohbet ve birazda eğlenelim istedik.Hep birlikte eğleniriz, muhabbet ederiz. Özel yiyecek ve içecekleri de tadarız. .Tost,omlet,menemen,kek ,börek,çay,Türk Kahvesi,americano, espresso,late ve soğuk içecekler mevcut.

YUDOSK:05302933539

Workshop Süresi: 1,5 Saat

AKÇAAĞAÇ CAFE
Şehremini Mah. Ahmet Vefikpaşa Cad. No:31 Fındıkzade / İstanbul
Telefon 0212 586 86 80

Fındıkzade tranvay durağında inip,Aşağıdaki krokiyi izleyerek gelebilirsiniz.

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü