BODRUM KARİA YOLU YÜRÜYÜŞ VE DENİZ

TURSAB A5945 AFİTAP TURİZM ACENTE GÜVENCESİ İLE
Yürüyüş Lideri Abdullah ÖZDEMİR Etkinlik Türü Konaklamalı Doğa Yürüyüşü Etkinlik Tarihi 13.10.2018 Etkinlik Süresi 3 GÜN-2 GECE Katılımcı Limiti 27 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 2 Ön Kayıt 0 Katılımcı Konum MUĞLA-BODRUM

Bodrumda en güzel mevsimde kalabalıktan arınmış bir dönemde etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Bodrumun güzelliklerini doyasıya yaşayacağız.

Karia Yolu, Muğla ve Aydın illerini kapsayan Türkiye’nin en uzun mesafeli -820 km- trekking rotasıdır. Karia yolunun en önemli özelliği birçok antik kentten geçmesi ve yürüyüş rotasının büyük bir kısmının deniz manzaralı olmasıdır. Üç gün kolay yürüyüş rotalarından oluşan Karia parkurunu yürüyeceğiz. (http://www.kariayolu.com/ )

12 Ekim Cuma akşamı 21.00 da yolculuğumuza başlıyoruz.

13 EKİM 2018 CUMARTESİ 1.GÜN

Sabah saatlerinde Bafa gölü kıyısında bulunan çeri restoran da güzel bir serpme kahvaltı ile güne başlıyoruz. Sonrasında 5 Km  Karia yolu Karahayıt-Yediler Manastırı- Gölyaka parkurunu yürüyoruz. Bu parkurda 700 yıllık kaya resimleri ve tarihi manastırı görme imkânımız olacak. Yürüyüş sonrası tarihi Kapıkırı köyünü gezerek göl kıyısında içeceklerimizi içiyoruz. Tekrar yola çıkarak kısa bir yolculuğun ardından Bodrum da 4 yıldızlı herşey dahil konseptli Gümbet Parkım Ayaz(http://www.parkimayaz.com/ ) otelimize yerleşiyoruz. Otelde serbest zaman geçiriyoruz. Hava durumuna göre denize, havuza girebiliriz veya otelde spa keyfi yapabiliriz. Otelimizde 23.00 a kadar yerli alkollü ve alkolsüz içecekler herşey dahildir.

Otelimizin denize sıfır olup kendi plajı bulunmaktadır.

14 EKİM 2018 PAZAR 2.GÜN

Sabah otelimizde kahvaltımızı yaparak öğleye kadar otelde zaman geçiriyoruz. Hava durumuna göre denize veya havuza girebiliriz. Öğlen sonu 2.karia parkurumuz olan 8 km lik Pedasa-Bodrum parkurunu yürüyoruz. Bu parkurda 3500 yıllık Pedasa antik kentini geziyoruz. Yürüyüş sonrasında Bodrum sahilde Bodrum Kale manzaralı kafelerde içeceklerimizi yudumlar iken gün batımını seyrediyoruz. Sonrasında otelimize giderek akşam yemeğimizi yiyoruz. İsteyenler ile geç saatlerde yürüme mesafesinde olan Gümbet deki eğlence mekânlarına gidebiliriz.

15 EKİM 2018 PAZARTESİ 3.GÜN

Sabah kahvaltının ardından 10:30 da otelden çıkış yaparak otobüsümüze binip 3. Karia parkurumuz olan 10 km lik Bodrum Kızılağaç parkurumuzu yürüyoruz. Yürüyüş sonrası Köy kahvesinde çayımızı kahvemizi içerek İstanbul için yola çıkıyoruz. Tahmini olarak 02:00 da İstanbul da oluruz.

TURSAB A5945 AFİTAP TURİZM ACENTE GÜVENCESİ İLE

Malzemeler :
Ayak bileğini saran yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, güneş kremi, varsa kullandığınız ilaçlar, yedek kıyafetlerimiz, deniz malzemelerimiz.

NOT :   

* Katılımcılar doğaya çıktıklarından risk altına gireceklerini bilmelidirler. Bunu göze alarak etkinliğe katılın.           

* Dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.

* Gerek duyulması halinde rehber programda değişiklik yapabilir. 

* Otel de odalar 2 kişilik dir.

* Konfor beklentisi olan katılımcılar için uygun bir etkinlik değildir.

Fiyat :

Resmi kulüp üyesi 480 TL, Web site üyesi için 500 TL

Fiyata Dahil Olanlar :

Ulaşım bedelleri

Zorunlu seyahat sigortası

Acenta hizmet bedeli

Cumartesi sabah Çeri restoran serpme kahvaltı.

Otelde (http://www.parkimayaz.com/  ) 3 gün 2 gece herşey dahil yiyecek ve içecekler(alkollü ve alkolsüz içecekler 23.00 a kadar)

Fiyata Dahil Olmayanlar 

Kişisel harcamalar.

Yürüyüş Lideri: Abdullah ÖZDEMİR 05553550616

Araç Durakları 

21.00 İncirli Alfemo
21.20 Mecidiyeköy Y.K.Bank
21.25 Yıldız Sait Çiftçi
21.45 Kadıköy EVLENDİRME
21.50 E-5 Göztepe
21.55 E-5 Kozyatağı

E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.

 Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz! 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü