BEYPAZARI-MUDURNU-GÖLCÜK GÖLÜ YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU

TURSAB A11068 NOLU BALLİ TURİZM SEYAHAT ACENTE İŞBİRLİĞİ İLE
Yürüyüş Lideri Abdullah ÖZDEMİR Etkinlik Türü Konaklamalı Gezi Etkinlik Tarihi 02.03.2019 Etkinlik Süresi 2 GÜN-1 GECE Katılımcı Limiti 16 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Ön Kayıt 0 Katılımcı Konum BEYPAZARI-BOLU

02 Mart 2018 CUMARTESİ 1.GÜN

01 Mart  Cuma akşamı saat 24:00'da İncirli Alfemo önünden yolculuğumuza başlıyoruz.

Cumartesi sabah erken saatlerde Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle Osmanlıyı yaşayan kent, Beypazarı’na ulaşıyoruz. İlk olarak Beypazarı’n da belirleyeceğimiz bir yerde sabah kahvaltımızı yapıyoruz. Sonrasında 9 Km İnözü vadi parkurunu yürüyoruz. (Kolay yürüyüş). Yürüyüş sonrası Tarihi güveç fırınında Beypazarı’nın yöresel tatlarını yiyoruz(tarhana çorbası, güveç, yaprak sarma, baklama) yemek sonrası otelimize yerleşiyoruz. Otelimiz Beypazarı merkezinde bulunan Beypalas hoteldir. (http://beypalashotel.com)

Otelimize yerleştikten sonra Beypazarı şehir turuna başlıyoruz gezip göreceğimiz yerler; Suluhan, Beypazarı kent tarihi müzesi, Alaattin sokağı, Yaşayan müze ve şehrin panoramik olarak görülebildiği en güzel noktası olan Hıdırlık Tepesine çıkıyoruz. Akşam ise eğlence bizi bekliyor. İsteyen katılımcılar ile  Beypazarı bağ evinde yöresel müzik ve gösteriler eşliğinde eğleniyoruz.

03 Mart 2019 PAZAR 2.GÜN

Sabah otelimiz de alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından 09.30 da otelden ayrılarak Mudurnu’ya doğru yola çıkıyoruz. Sakin şehirlerimizden olan Mudurnu da şehir turu yapıyoruz.  Sonrasında ahşap saat kulesine çıkarak Mudurnu’yu tüm açılardan seyrederek kahvemizi yudumluyoruz.

Mudurnu gezisi sonrası kısa yolculuğun ardından Gölcük Gölüne giderek isteyen katılımcılar ile göl çevresinde yürüyüş yapıyoruz. (9 km kolay yürüyüş). Yürüyüş sonrası gölcük gölünde mangal yakarak sucuk şarap keyfi yapıyoruz. (Yiyecek ve içeceklerini herkes kendi alıyor yaktığımız ateşte pişiriyoruz.) sonrasında İstanbul için yola çıkıyoruz tahmini olarak 23:00 da İstanbul da oluruz.

TURSAB A5945 AFİTAP TURİZM ACENTE GÜVENCESİ İLE

Malzemeler :
Ayak bileğini saran yürüyüş ayakkabısı, varsa kullandığınız ilaçlar, yedek kıyafetlerimiz, yağmurluk, düdük vb..

NOT :    * Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.         

              * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Gerek duyulması halinde rehber programda değişiklik yapabilir.     

              * Cumartesi 9km Kolay yürüyüş ve kültür turu,  Pazar günü 9km kolay yürüyüş ve kültür turundan oluşmaktadır.

Fiyat :

Resmi kulüp üyesi 230 TL, Web site üyesi için 250 TL

Fiyata Dahil Olanlar :

Ulaşım bedelleri.

Zorunlu seyahat sigortası.

Acenta maliyeti.

Gölcük Mili Park giriş ücreti.

Pazar sabah otelde açık büfe kahvaltı.

Fiyata Dahil Olmayanlar 

Pazar sabah kahvaltı dışındaki yiyecek ve içecekler. Kişisel harcamalar.

Müze giriş ücretleri. (Yaşayan müze ve hamam müzesi 8 TL, kent tarihi müzesi 2 TL)

Yürüyüş Lideri: Abdullah ÖZDEMİR 05553550616

Araç Durakları 

24.00 İncirli Alfemo
00.20 Mecidiyeköy Y.K.Bank
00.25 Yıldız Sait Çiftçi
00.40 Kadıköy Evlendirme
00.45 E-5 Göztepe
00.50 E-5 Kozyatağı

         E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.

 Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz! 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü