BEN ÇAĞIRMADIM

Etkinlik Türü Tiyatro Etkinlik Tarihi 06.12.2017 Etkinlik Süresi 2 PERDE 150 dk. Katılımcı Limiti 50 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum KADIKÖY HALDUN TANER SAHNESI

Tarih : 6 Aralık Çarşamba

Saat : 20:30

Sahne  : Kadıköy Haldun Taner Sahnesi

BEN ÇAĞIRMADIM

YAZAN: NOEL COWARD

ÇEVİREN: REŞİHA VAFİ

UYARLAYAN: VASFİ RIZA ZOBU

YÖNETEN: ENGİN GÜRMEN

DRAMATURG: ÖZGE ÖKTEN

SAHNE TASARIMI: EMRA ALBAYRAK ŞAHİN

KOSTÜM TASARIMI : AYSEL DOĞAN

IŞIK TASARIMI: MURAT SELÇUK

EFEKT TASARIMI: KADİR ARLI

YÖNETMEN YARDIMCILARI: DOĞAN ŞİRİN, HAZAL UPRAK

SÜRE: 150 dk. / İki Perde

OYUNCULAR: ASLI SEÇKİN, BETÜL KIZILOK BAVLİ, ENGİN GÜRMEN, İREM ASLAN, NEŞE CEREN AKTAY, PELİN BUDAK,TOLGA YETER

KONUSU: Yazacağı yeni romana konu arayan Mithat, o akşam yakın dostlarını ve doğaüstü yetenekleriyle etrafta ün salmış Madam'ı akşam yemeğine davet eder. Mithat'ın amacı hem mesleğine dair biraz gözlem yapmak hem de misafirleri ile keyifli bir akşam geçirmektir. Ancak işler hiç beklenmedik bir şekilde ilerler. Mithat ve karısı Leyla için, o akşamdan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü