BAK BİZİM ŞARKIMIZI ÇALIYORLAR

Etkinlik Türü Tiyatro Etkinlik Tarihi 22.11.2017 Etkinlik Süresi 150 DK./ 2 PERDE Katılımcı Limiti 55 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum İSTANBUL HARBİYE MUHSİN ERTUĞRUL

Tarih : 22 Kasım Çarşamba

Saat : 20:30

Sahne  :Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi

 

BAK BİZİM ŞARKIMIZI ÇALIYORLAR

YAZAN: Neil SİMON

ÇEVİREN:: Yeşim GÖKÇE

YÖNETEN : Ersin UMULU

ŞARKI SÖZLERİ : CAROLE BAYER SAGER

MÜZİK: MARWİN HAMLİSCH

DRAMATURG : Arzu IŞITMAN

MÜZİK DÜZENLEME: ORÇUN TEKELİOĞLU

KOREOGRAFİ: Köksal ÜNAL

SAHNE TASARIMI: Eylül GÜRCAN

KOSTÜM TASARIMI : GAMZE KUŞ

EFEKT TASARIM : Nesin ÇOŞKUNER

IŞIK TASARIMI : Kemal YİĞİTCAN

DANSÇILAR : Köksal ÜNAL,Evrim ARTUT,MÜGE GÜLGÜN,ÇAĞRI BÜYÜKSAYAR

YÖNETMEN YARDIMCILARI : ŞİRİN KILAVUZ SEVİNÇ, ÇAĞRI BÜYÜKSAYAR, EVRİM ARTUT

SÜRE : 150 dk. / İki Perde

OYUNCULAR: ALİ MERT YAVUZCAN, ÖZGE ÖZDER

KONUSU:

Sahnelendiği birçok ülkede beğeniyle izlenerek, “Tony”, “Outer Critics”, “Theater World” ödüllerine layık görülen bu  eğlenceli Broadway müzikali, oyunun şarkılarının bestecisi Marvin Hamlisch ile şarkı sözlerinin yazarı Carole Bayer Sager’in gerçek hayatta yaşadıkları aşk hikayesinden esinlenilerek yazılmış. Oyunda, şöhretli ancak takıntılı bir besteci olan Vernon ile ona hayran, çılgın ve yetenekli bir söz yazarı olan Sonia’nın yaratıcı iş birliği ve fırtınalı duygusal ilişkileri anlatılıyor. Bu renkli macerada kahramanlarımıza içlerindeki “öteki benler” de birbirinden keyifli şarkı ve danslarıyla eşlik ediyor.

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü