AVRUPA KÜLTÜR BAŞKENTİ LVİV'E GEZİ

VİZESİZ LVİV UKRAYNA ŞEHİR TURU
Etkinlik Türü YURT DIŞI ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 04.05.2017 Etkinlik Süresi 3 GÜN Katılımcı Limiti 19 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 10 Ön Kayıt 9 Katılımcı Konum

2 gece 3 gün Vizesiz

1. Gün: İstanbul - Lviv

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 12.00’de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile 14.15’te Lviv’e hareket. 16.15de varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel aracımız ile yola çıkıyoruz otele geçmeden önce Hoş geldin yemeğimizi restaurantta alıp otele transferimizi gerçekleştiriyoruz.

2. Gün: Lviv

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle Buhta Viking* Turu için hareket. Lviv şehrinin dışında kurulmuş yapay göl bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Burada bulunan tüm aktivitelere katılabilirsiniz Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kültürünü keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirler.

3.4 Gün: Lviv - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Saat 01.30’te Lviv Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından 03.50’da Pegasus Havayolları ile İstanbul’a hareket. 06.25’te İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

HOTEL : Modern Art Hotel  vb     2-3 kişilik odalarda 249.- € Kişibaşı.... 
Bu etkinlik Dogi Turizm (Türsab 5322) Acentası ile organize edilmektedir. 

Fiyata Dâhil Olan Hizmetler

 • Pegasus havayolları ile IST - LWO- IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
 • Havalimanı vergileri
 • 2 gece oda+kahvaltı konaklama
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Tüm transferler
 • Otel vergileri
 • Telefonda Türkçe asistanlık hizmetleri
 • Hoş geldin Yemeği

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra ( * ) turlar

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü