AMİRAL BATTI KAÇIYORUSS

TİYATRO
Yürüyüş Lideri Ayten EFE YILMAZ Etkinlik Türü Tiyatro Etkinlik Tarihi 09.02.2020 Etkinlik Süresi 2 PERDE 120 DAKİKA Katılımcı Limiti 32 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum CKM CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ

                              

AMİRAL BATTI KAÇIYORUSS

Tarih: 9 Şubat Pazar
Saat: 20:00
Süre: 2 Perde -120 dakika

Bilet fiyatı; 45 ₺ (Biletix satış fiyatı 51₺) Yudosk için özel koltuklar ayırtılmıştır.

Grup bileti Organizasyon: Hande Dilek Akçam- 05054771266

Yer: CKM Caddebostan Kültür Merkezi- KADIKÖY

Caddebostan, Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11, 34728 Kadıköy/İstanbul

Kadrosu, dekoru ve kostümleriyle sezonun iddalı oyunu “Amiral Battı Kaçıyorusss” 
Olaylar 1980 lerde emekli bir amiral'in evinde geçmektedir. Ünlü bir dansçı olan Rudiyef (Oliver Spence) emekli amiral Kemal Ertürk'ün (Hakan Eratik) katıldığı bir davette balerin partneri Sevda’nın da (Çiğdem Batur) yardımıyla amiral'in arabasının bagajına saklanarak amiral'in evine gelir. Amacı Türkiye'ye iltica etmektir. Bu sırra ilk başta amiralin kızı Ebru (Yeliz Şar) ortak olmuştur. Çok geçmeden Amiral in mustakbel damadı Caner ( Kadir Doğulu ) eve gelir ve olaylara dahil olur, evin bahçıvanı, İçişlerinden bir memur ve birde polis müfettişinin eve gelmesiyle olaylar içinde çıkılmaz hale gelir. Birbirinden komik olayları ve karmaşayı kahkahalarla izleyeceksiniz. 
Tiyatrocu, Çevirmen, yönetmen ve yıllarını tiyatroya adamış usta sanatçı Göksel Kortay’ın yönetmenliğindeki “Amiral Battı Kaçıyorusss” ile harika dakikalar geçirmeye hazır olun.. 
Yazanlar : Haldun Dormen-Göksel Kortay 
Yöneten : Göksel Kortay
-Oyuncular-
Kadir Doğulu
Hakan Eratik 
Çiğdem Batur
Yeliz Şar
Oliver Spence
Sedat Bilenler
Oytun Terzi
Murat Buyruk
Neslihan Yavuz 
Prodüksiyon: Arena Oyuncuları

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü