AKÇAKESE KOYU DENİZ KEYFİ

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
Yürüyüş Lideri İbrahim Kamil BİRLİKAY Etkinlik Türü Kolay Yürüyüş Etkinlik Tarihi 11.07.2020 Etkinlik Süresi GÜNÜBİRLİK Katılımcı Limiti 25 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 3 Konum ŞİLE

AKÇAKESE KOYU DENİZ KEYFİ

11 TEMMUZ CUMARTESİ

Etkinlik Sorumlusu: İbrahim Kamil Birlikay

BU ETKİNLİĞE KATILIMCILAR ÖZEL ARAÇLARI İLE KATILABİLİRLER TOPLU ULAŞIM BİRAZ ZOR OLUYOR.

 Şile Akçakese köyü kumsalında deniz keyfi yapacağız.

Akçakese Köyü İstanbul'un ilçelerinden olan Şile'nin köylerinden biridir.  Köyün büyük bir plajı mevcuttur. 

Ulaşım ve Buluşma bilgileri:

10:00'da Şile'den sonraki köy olan Çayırbaşı Köyünde, Sabri'nin Kahvesinde buluşuyoruz. Yanımıza aldığımız kahvaltılıklarımızla veya oradan alacağımız kahvaltılıklarla kahvaltımızı ve alışverişimizi yapıp 11:30'da Akçakese köyüne gidip deniz keyfimize başlıyoruz. 

NOT: Plaj yakınlarında büfeler var ama biraz pahalı olabilir, bu yüzden yiyeceklerinizi evinizden getirebilirsiniz veya Çayırbaşı Köyünden alışveriş yapabiliriz. Deniz şemsiyeniz varsa yanınıza alabilirsiniz plajda şezlong ve şemsiyeler ücretli. Şapka, güneş kremi, hasır, havlu mayonuzu unutmayınız.

Çayırbaşı köyüne toplu ulaşım ile gelmek biraz zor,  etkinlikten 1 gün önce whattsap gurubu kuracağız. Buradan birbirleri ile yakın mesafede oturanlar anlaşarak buluşma noktasına beraber gelebilirler. İsterlerse araç masraflarını paylaşabilirler iki taraf içinde güzel olur.

Mutlaka yanınızda maskeniz ve el dezenfektanınız olsun.

Yürüyüşlerde  ve  molalarda 1,5 m sosyal mesafe kuralı uygulanacaktır.

18 Yaş altı katılımcılar ebebeynleri ile etkinliğe katılabilirler.

ETKİNLİK, İLGİLİ OTORİTELER VE DAĞCILIK FEDERASYONU TARAFINDAN BELİRLENECEK KARAR VE TAVSİYELERE UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. ETKİNLİK, İZİN ÇIKMAZ İSE GERÇEKLEŞTİRİLMEYECEKTİR. GEREK DUYULURSA AYRINTILARDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLECEKTİR.

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü