AKÇAAĞAÇ KAFEDE YEME,İÇME,EĞLENCE

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
Etkinlik Türü Yemek / Eğlence / Buluşma Etkinlik Tarihi 12.04.2019 Etkinlik Süresi 2-3 SAAT Katılımcı Limiti 25 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 11 Konum FINDIKZADE

Merhaba YUDOSK

Klüp üyemiz Mevlüde hanım Fındıkzade’de kafe açtı. Klüp olarak “hayırlı olsun” demeye gidelim dedik.

Hep birlikte eğleniriz, muhabbet ederiz. Özel yiyecek ve içecekleri de tadarız. Alkollü içecek yok maalesef.

Sanatçı arkadaşlarımızın hünerlerini de sergilemesini isteriz. Enstrüman çalan üyelerimizi de bekliyoruz. Güzel bir eğlence yapalım, horonlar vuralım, arkadaşımıza da destek olalım. Hem de bundan böyle uğrak noktamız olur. Zaman zaman burada toplanırız.

12 Nisan Cuma akşam 19:oo dan sonra toplanıyoruz. Ulaşım çok kolay, Fındıkzade tranvay durağında inip,

Aşağıdaki krokiyi izleyerek gelebilirsiniz.

Adres: AKÇAAĞAÇ Coffee, Ahmet Vefik Paşa cad. no:31, FINDIKZADE

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü