ABANT-GÖLCÜK-YEDİGÖLLER II

Etkinlik Türü YÜRÜYÜŞ ETKİNLİKLERİ Etkinlik Tarihi 21.11.2015 Etkinlik Süresi 2 gün - 1 gece Katılımcı Limiti 27 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 2 Konum

ABANT-GÖLCÜK-YEDİGÖLLER II

 

                        

 

 

İkinci kez sonbaharın klasik rotalarından Yedigöller’e gidiyoruz. Hazır gitmişken Abant ve Gölcük'e de uğrayacak, kısa yayla yürüyüşleri yaparak keyifli bir hafta sonu geçireceğiz.    

21 Kasım Cumartesi: Sabah erken haraketle Yedigöllere'e gideceğiz, Seyir tepesine uğradıktan sonra gölleri gezeceğiz. Akşamüzeri 15 yaylanın bulunduğu Sarıalan bölgesine geçerek kısa yayla-göl yürüyüşleri yapacağız. Gün, konaklayacağımız dağ evinde ateş başında sona erecek.  

22 Kasım Pazar: Sabah kahvaltısının ardından 9 civarı Gölcük'e gidiyoruz. Göl etrafında yürüyüp fotoğraf çekeceğiz, öğle üzeri Abant gölüne geçeceğiz. İsteyenlerle gölü tepeden gören rotada yaklaşık 4 km lik bir yürüyüş yapacağız. Dileyen serbest zaman geçirebilir. Akşamüzeri İstanbul'a döneceğiz. 22 civarı evlerimizdeyiz.    

Faaliyet sorumlusu: Abdulkadir Alkan - +90 553 157 21 53 - 1572153@gmail.com          

 

*Bu etkinlik en az 16, en çok 27 kişi ile gerçekleştirilecektir.

* Lütfen yürüyüşe uygun bot ve giysiler, yağmurluk, yedek kıyafet ve ayakkabı bulundurunuz.

* Konaklama dağ evinde, 2-3 kişilik odalarda yapılacaktır. Çadırda kalmak isterseniz, konaklayacağımız bölgece gece hava sıcaklığının eksiye düşeceğini de dikkate alarak faaliyet sorumlusu ile iletişime geçiniz.

* Hava koşulları vb. nedenlerle yürüyüş rotalarında değişikliğe gidilebileceğini göz ardı etmeyiniz.

* Bir grup faaliyetine katıldığınızı, gezmek eğlenmek kadar dayanışmanın da önemli olduğunu unutmayınız.       

 

Araç Durakları: 

6:00 İncirli Alfemo

6:15 Mecidiyeköy Y.K.Bank

6:25 Yıldız Sait Çiftçi

6:35 Kadıköy Evlendirme

6:40 E-5 Göztepe

6:45 E-5 Kozyatağı

6:50 E-5 Bostancı .....  

E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.  

Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!  

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü