Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü

YEŞİLVADI - ALACALİ GÖLETİ - ULUPELİT

EROL GEYGEL SORUMLULUĞUNDA

 

PARKUR BİLGİSİ : Parkurumuz Yeşilvadi köyünden başlıyor. Kervansaray köyündeki Alacali Göleti etrafında yürüyerek Ulupelit köyüne ulaşıyoruz. Yaklaşık 15 - 18 km civarında bir parkur İniş ve çıkışların olduğu fakat yükseltinin en fazla 300 metreyi geçmediği bir bölge de yürüyeceğiz. 

Kahvaltı : Bir köy kahvesinde yanınızda getrirdiklerinizi yiyebilirsiniz.

Öğle Yemeği : Atıştırmalıklarınızı yanınıza alıyorsunuz.Meyve ve kuruyemiş gibi gıdalar tercih edilmeli. Akşam Yemeği: Duruma göre birlikte değerlendiririz.

Akşam Yemeği : Hava ablanın ekmek fırınındayız.

MALZEMELER:
Bileği saran bot . Su geçirmez giysiler. Sırt çantanızda; yedekleriniz varsa kullandığınız ilaçlar ve su mutlaka bulunmalı… Yağmurluk el yada kafa feneri ve DÜDÜK

NOT :    *  Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir.  Verilen mesafeler yaklaşık mesafelerdir.    

              * Yürüyüşlerimizde orman geçişlerinde dikenler bulunabileceği için kıyafet seçimlerinde dikkatli olunması gerekmektedir.   

              * Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. 

              * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.                  

              * Parkurumuzun bir kısmı keşif  etapları içerir. Patikalar , dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir.          

 

Faaliyet Sorumluları :  Erol Geygel 0 545 658 48 73 

Araç Durakları 

7:30 İncirli Alfemo
7:45 Mecidiyeköy Y.K.Bank
7:55 Yıldız Sait Çiftçi
8:05 Kadıköy EVLENDİRME
8:10 E-5 Göztepe
8.15 E-5 Kozyatağı

8.20 E-5 Bostancı (Son Durak)

 Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz! 

 ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR. PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.       

 

 

Araçsız Etkinlik
Üye Girişi Yapmalısınız.

Uyarılar

Genel Uyarı Metni

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,

ETKİNLİKLER, İLGİLİ OTORİTELER VE DAĞCILIK FEDERASYONU TARAFINDAN BELİRLENECEK KARAR VE TAVSİYELERE UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. ETKİNLİKLER, İZİN ÇIKMAZ İSE GERÇEKLEŞTİRİLMEYECEKTİR. GEREK DUYULURSA AYRINTILARDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLECEKTİR.


Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.
Etkinlikler paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
19 Şubat Çarşamba

367361 Gün Sonra Başlayacak


Limit : 15 Kişi
Kalan : 15 Kişi
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Soru Cevap