Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü

BOZCAADA ÇADIR KAMPI

EROL GEYGEL SORUMLULUĞUNDA

 

07 Temmuz 2017 -09 Temmuz 2017

Bozcaada Kamplı Deniz Keyfi

1.Gün - 07 Temmuz 2017 Cuma gecesi saat 23:00 da Kartal İstanbul’dan hareket ettikten sonra Tekirdağ Çanakkale güzergâhını takip edeceğimiz 410 kilometrelik yolculuğumuz yaklaşık 6 saat sürüyor.

2. Gün – 08 Temmuz 2017 Cumartesi
Sabah saatlerinde ( 06:30 ) Bozcaada'ya hareket edecek feribota binmek için Geyikli İskelesi'ne ulaşıyoruz. Saat 08.00’de hareket edecek feribotu beklerken sahilde bulunan çay bahçesinde sabah kahvaltı alıyoruz. Feribotla Ada'ya yapacağımız yolculuk yaklaşık yarım saat sürüyor. Bozcaada'ya ulaştıktan sonra kamp alanına gitmeden önce Ada sokaklarını Bozcaada Kalesini Rum İlkokulunu Kiliseyi geziyoruz daha sonra kamp alanına geçip yerleşiyoruz. Bir süre dinlendikten sonra birbirinden güzel kumsallarda deniz keyfi yaşıyoruz. Akşamüstü plajdan ayrılıyor ve kamp alanına geri dönüyoruz. Ege'nin lezzetli balıklarını ve mezelerini tadabileceğiniz kampımızda akşam yemeği ardından dinlenmeye çekiliyoruz.

3.Gün - 09 Temmuz 2017 Pazar
Ada çevresinde bulunan koy gezileri ozellikle akvaryum koyu ve deniz sefası ardindan saat 14:00 da kamp alanına dönüş. Ve geri dönüş hazırlığı. Tahmini istanbula varişimiz 22:00 - 23:00

Malzemeler:

Çadır mat uyku tulumu havlu mayo yedek ayakkabı terlik ve kıyafetler. Özel şahsi eşyalarınız... 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi kar ve kazanç yoktur...

KAMPTA ÇADIR YERİ KİRA BEDELİ 35 TL'DİR.

ETKİNLİĞİMİZİN  MALİYETİ - 15 KİŞİYE KADAR- WEB ÜYELERİ İÇİN: 150 TL - KULÜP ÜYELERİ  İÇİN : 140 TL

20-25 KİŞİYE KADAR- WEB ÜYELERİ İÇİN: 140 TL - KULÜP ÜYELERİ İÇİN :130 TL

 

Araç Durakları

23.00 Kartal,Maltepe

23.05 Bostancı

23.10 E-5 Kozyatağı

23.15 E-5 Göztepe

23.30 Kadıköy EVLENDİRME

23.40 Sait Çiftçi - Yıldız

23.45 Mecidiyeköy

00.00 Bakırköy İncirli
         Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!.... 

Araçsız Etkinlik
Üye Girişi Yapmalısınız.

Uyarılar

Genel Uyarı Metni

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,

ETKİNLİKLER, İLGİLİ OTORİTELER VE DAĞCILIK FEDERASYONU TARAFINDAN BELİRLENECEK KARAR VE TAVSİYELERE UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. ETKİNLİKLER, İZİN ÇIKMAZ İSE GERÇEKLEŞTİRİLMEYECEKTİR. GEREK DUYULURSA AYRINTILARDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLECEKTİR.


Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.
Etkinlikler paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
30 Kasım Pazartesi

738894 Gün Sonra Başlayacak


Limit : 25 Kişi
Kalan : 25 Kişi
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Soru Cevap