Image

ESKİŞEHİR ŞT ''BİR ANARŞİSTİN KAZA SONUCU ÖLÜMÜ'' turne

 Etkinlik Tanıtımı :

                   

 


Tarih : 27 Şubat 2014 Perşembe
Saat  : 20:00
Sahne : Cevahir Avm Salon 2 Kat:2 (Sinema Katı)
Bilet  : 10 TL (Gelmeyenler Bilet Bedelini Ödemek Zorundadır)
Buluşma Yeri : Cevahir Avm Starbucks Cafe Kat 2 Saat 19:00'dan itibaren

Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü

Yazan: Dario Fo
Yöneten: İlham Yazar

Oyuncular: Ali Eyidoğan, Devrim Ö. Akın, H. Tolga Tümer, Mahide Yumbul Cantürk, M. Alp Sunaoğlu, Saffet Öztürk, Atilla Savumlu

Konu: Bir delinin sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü ne getirilmesiyle başlayan olaylar içinden çıkılamaz bir hal alır. Oyun, yargı, adalet kavramlarını ve bürokraside ki çıkar ilişkilerini mizahi bir dille ele almaktadır.


 

Genel uyarı :

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 1 hafta ve yurtdışı etkinliklere 2 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.  

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir. 

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  


! Lütfen Kullanıcı Girişi Yapın.